[vc_row][vc_column][vc_column_text]Minievler.com; Mimarlık alanında minimalist evler geliştirilen, sürekli yeni projeler üretilen ve minimalizme ilgi duyanlar için heyecan uyandıracak çalışmaların sergilendiği bir web sitesidir.

Minievler, Kendi minimalist evini inşa etmek isteyenlere, girişimcilik ruhuna sahip yatırımcılara, kalabalık metropollerden yüksek rezidanslardan modern hapishane tarzında sitelerde yaşamaya alternatif arayanlara, yeni şeylere heyecanla yaklaşan konut geliştiricilere ve tüm doğa doğa aşıklarına minimal yaşam alanı projeleri sunar.

Tasarımı tamamlanmış projeler birebir görsellerindeki gibi uygulamasa bile, kendi minimalist evine sahip olmak isteyenler için üzerinde çalışılacak bir done sahibi olma fırsatı sunuyor.Böylelikle uygulamacılarla ve diğer kullanıcılarla işi uygulamaya dökme safhasında müthiş bir zaman kazandırıyor.

Tüm bunlara ek olarak aynı zamanda kullanıcılar için minimal alanların nasıl daha verimli kullanacağı konusunda da önemli tüyolar vermiş oluyor.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]